+38 (044) 537-22-45

Сім цікавих фактів зі світу поліграфії

image00Відверто кажучи, час інтернету і цифрової інформації спочатку підірвав стійкі позиції друкованих видань і роботи видавництв. Однак так тривало лише до середини 2000-х років. Сьогодні оберти поліграфічної промисловості перевершують автомобільну та створення відео ігор. На честь розквіту видавничої справи представляємо 7 цікавих фактів з цієї області:

  1. Візитки – одні з лідерів друкованої продукції. Ще в 1400-х роках в Китаї придумали перший варіант цих карток. Вони використовувалися не зовсім в звичному сьогодні розумінні – для анонсування зустрічі з іншою людиною.
  2. Друкована продукція – дієвий засіб реклами. Дослідження міжнародної компанії TNS Research Global, назване «Ставлення мілленіалов до використання паперу» довело, що в порівнянні з електронною рекламою, друкована характеризується як офіційна, безпечна і довірча. Таким чином, друк листівок, буклетів, брошур вашої компанії виправдає витрачені кошти позитивним ставленням клієнтів.
  3. Дорогі чорнило. Вартість чорного чорнила для принтера перевищує вартість найдорожчих рідин – нафти і навіть ракетного палива і становить $ 2700 за галон (3,78 літра).
  4. На жаль, принтери поширюють не тільки інформацію, а й сміття. Якщо скласти картриджі принтерів, які використали за рік, і поставити один на одного, то вони обернуть Землю навколо три рази.
  5. Найбільший надрукований каталог. Друк каталогів сьогодні спосіб розповісти про діяльність компанії, ознайомити з виробленими товарами або переліком послуг. На початку січня 2005 року Aviall Services Inc. Випустили каталог обсягом 2656 сторінок, вагою 3,4 кг і товщиною 7,1 см.
  6. Найстаріша друкарня – Cambridge University Press, що відкрилася в 1537 році. Після випуску першої книги в 1584 році це видавництво працює нон-стоп, публікуючи в рік 2000 книг і 150 журналів для 200 країн світу.
  7. Найменша книга. Друк книг зазнавав ряд експериментів, і ось в Японії надрукували книгу в 22 сторінки, розміром 0,74 х 0,75 мм з описом квітів чотирьох сезонів року. Вона потрапила в Книгу рекордів Гіннеса.

А побажання клієнтів в виданні друкованої продукції задовольнить видавництво «Gnozis».

Top