+38 (044) 537-22-45

Наша історія

 • 10.1997 Реєстрація підприємства

  Створювали його ми — тоді ще троє студентів — як приватне підприємство, що отримало назву «Гнозис», яка збереглася донині. У такому статусі компанія проіснувала 3 роки і згодом перетворилася на Товариство з обмеженою відповідальністю «Гнозис».
 • 01.12.1997 Перший офіс.

  Починали працювати скромно, але завзято, у невеличкій кімнаті (10 м2), в якій з меблів були лише стіл зі стільцем, а з техніки — стаціонарний телефон.
 • 13.12.1997 Перший прибуток.

  Отримали перший гонорар за виконану роботу — немалу тоді суму — 100 доларів.
 • 02.1998 Перше обладнання копі-центру.

  Придбали різограф, різак, брошурувальники, і сповнені оптимізму та бажання професійно розвиватися, задіявши усі свої вміння ми розпочали роботу.
 • 1999 Перше офсетне обладнання (формат А3, одно- й двокольорове).

  Розжилися необхідним устаткуванням: двома Ромайорами (Romayor), Хейдельбергом (HEIDELBERG), вітчизняним різаком, копіювальною рамою. І тут вже через переїзди, облаштування щоразу з нуля офісів, формування колективу ми збагнули реальність. Згодом нам вдалося досягти невеликого, але значимого успіху, — ми перейшли межу беззбитковості у кращий бік.
 • 11.1999 Перша чотири фарбова машина А-2.

  Це придбання виявилось найшвидше окупним — вже за 6 місяців з часу придбання машина почала працювати на прибуток. Завдяки цьому ми відчули значне піднесення і стали більш упевненими у своїх силах. Згодом поповнили свій арсенал першими двома фальцьовками та іншим «залізом».
 • 05.2003 Перший досвід із кредитом.

  Плануючи придбати 5-фарбову машину В2 у спробі зазнати почуття щастя від використання «добротного» устаткування, ми ризикнули вперше взяти кредит.
 • 06.2008 Performa B2. Лізинг.

  Отут ми вже й зазнали щастя від дійсно добротного устаткування.
 • 12.2008—02.2009 Етап налагодження бізнесу.

  Оптимізували штат працівників на 40% зі збереженням тієї самої продуктивності, розпродали маловикористовуване обладнання. У цей час постачальники стали вже справжніми діловими партнерами, які часто надавали матеріали в позику. Але за часів кризи вони раптово почали разом вимагати сплати усіх боргів, навіть стали підключати для цього виконавчі служби.
 • 07.2013 Цілковита свобода — викуп всього обладнання.

  Здавалося, що після порятунку від кредитних кайданів нас чекають «золоті гори», але не сталося чого гадалося — Президент України не підписав Угоди про асоціацію з ЄС…
 • 2014 Ефемерна свобода.

  Повторення 2008 року із більшими масштабами перетворень. Виявилось, що до найскладнішого етапу ми тільки но підійшли, і наше головне завдання — не втратити людяності, теплих відносин у колективі, добрих партнерів. Тільки віра у майбутнє й тяжка праця дадуть нам змогу чесно дивитись у вічі своїм рідним та друзям й у будь-якій частині світу почувати себе потрібним і корисним суспільству громадянином.
Top