+38 (044) 537-22-45

Книги розмальовки – тренд, що набирає популярність

image00Чи звернули ви увагу як популярна останні пару років доросла книга розмальовка? New York Post повідомляє, що з 2013 роки тільки в США було видано 2000 таких розмальовок. А на Amazon 7 з 100 бестселерів – дорослі книги-розмальовки. І передбачається, що число таких видань і популярність буде рости. Це обумовлено численними психологічними дослідженнями, які доводять, що такий рід занять позитивний для емоційного здоров’я дорослої людини. Різні види творчості відносять до позитивно впливаючих чинникiв, але для деяких потрібна вправність і майстерність або талант, книги розмальовки ж доступні для кожного. Та й вибір матеріалу для розфарбовування необмежений і визначається бажанням і смаком.

Таким чином, друк книг для розфарбовування стає нішею з потенціалом прибутку. В Україні цей вид арт-терапії ще не придбав розмаху зарубіжних країн. Але тим краще, у компаній і друкарень є час продумати дизайн і підібрати зображення для таких розмальовок. До того ж це доступний більшості людей спосіб піднести подарунок, який доречний по багатьох приводів. Те, що друк книг розмальовок називають дорослими, не означає, що вони не підходять для дитячої творчості. Просто такі видання відрізняються великою кількістю дрібних елементів, тонких ліній і витонченими формами, які занадто маленьким дітям не будуть зрозумілі. А ось для дітей постарше це чудовий варіант поглянути на мистецтво під іншим кутом, подивитися на звичні зображення в незвичному виконанні. Витіюваті рослинні і геометричні орнаменти розвивають уяву, почуття форми, естетичний смак.

Мерігрейс Берберіан з CNN стверджує, що друкована книга розфарбування «має терапевтичний потенціал, щоб зменшити занепокоєння, створити фокус, посилити пильність». Ефект книги розмальовки схожий з медитацією. Популярні в такій арт-терапії зображення мандали – кругового індійського орнаменту з візерунками всередині. Психологами спостерігалося зниження рівня тривоги після розфарбовування таких орнаментів. Друк книг розмальовок, як і традиційних текстових книг, можливий під замовлення. Ви можете самостійно підібрати малюнки і формат книги, а в друкарні втілять цей арт-терапевтичний проект в реальність. У книгах розфарбовуваннях можливі будь-які зображення, головне дотримуватися плавних ліній, м’яких переходів. А колір ви додасте цих малюнків на власний розсуд. До того ж, готові розфарбовані зображення дуже красиві і в деякому сенсі казкові. Так що друк книги розмальовки – це спосіб врівноважити емоційний стан для клієнтів і отримати дохід для друкарень. Баланс для кожного.

 

Top