+38 (044) 537-22-45

Друк плакатів для заходів

Життя сповнене приводів для святкування, які змушують забути про попередні негаразди і можливо працю, яка передувала святкуванню. І коли приходить урочистий день, пора зробити все, щоб він запам’ятався – потрібні запрошення, плакати та інші прикраси і поліграфічні атрибути, що прикрашають місце проведення. Друк плакатів до якогось свята задасть стилістичний тон, ознайомить з планом заходу, послужить замість гостьової книги. Та й при бажанні зберегти таке нагадування легко. Для багатьох подій і цілей корисний друк плакатів, ось тільки п’ять із заходів, на яких вони знадобляться.

a78dc870be8d628bfa7957d0ddff4d8c

Дні народження. Пам’ятаєте, в дитинстві деякі грунтовно готувалися до дня народження малюючи святковий плакат, стінгазету. Інші готували стінгазету для друзів з улюбленими спільними фотографіями і душевними побажаннями. Сьогодні той же, але в набагато більшому масштабі, в приголомшливому оформленні зробить друкарня, за наданим макетом. Замовте друк плакатів і здивуєте іменинника! Для тих, хто хоче ще й масштабом підкорити підійде широкоформатний друк.

Випускний. Iз садка, школи або університету. Сьогодні святкують кожен етап випуску в системі освіти. І замість звичних випускних альбомів чому б не зробити на додаток до постерiв, які прикрасять місце проведення торжества, плакат з фотографіями групи та побажаннями. Такий банер можна повісити вдома і згадувати про прожиті разом моменти, а якщо захочеться перевезти або прибрати, плакат легко скручується в тубус.

Річниці. Тут справді стане в нагоді цілий плакат, щоб відобразити безліч щасливих моментів у житті сім’ї. Ціла історія сім’ї буде відображена на постері.

Подія, що передує річниці – власно весілля. Тут друк плакатів поєднає декілька функцій – і як історія відносин нареченого і нареченої, і як альтернатива гостьової книги для тих, хто прийшов привітати молодят. Можна сміливо стверджувати, що для ряду сімейних торжеств постер доречний і цікавий елемент в антуражі заходу.

Корпоративи. Якщо ви святкуєте на виїзді, то відчуття свята присутнє в більшій мірі, хоча й специфічні атрибути не завадять. Але якщо ви відзначаєте деяка подію в офісі, то банер – must-have. Щоб звичний офіс не асоціювався з буднями, проведеними в ньому, друк плакатів внесе помітну, але таку, що легко прибрати, зміну в стиль місця проведення. До того ж після корпоративу можна акуратно скласти постер і залишити до наступного року, або разу, дивлячись, який був привід торжества.

Це тільки декілька прикладів, де крім реклами і прикраси кімнати постерами з кумирами доречно використовувати плакати. Підключайте фантазію і експериментуйте з дизайном і використанням.

Top