+38 (044) 537-22-45

Друк плакатів в Києві

> > Друк плакатів

Приклади продукції

Плакат

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

Параметри замовлення


Оформлення замовлення

Ми піклуємося про конфіденційність ваших даних.


Корисна інформація

Яскравий і оригінальний плакат, якісно надрукований та розташований на рівні очей, обов’язково приверне увагу необхідної аудиторії. Тому саме цей рекламний засіб маркетологи вважають одним з найефективніших у рекламі та просуванні продукту, послуги або поданні соціально важливої інформації. Ми пропонуємо цікаві кольорові рішення і якісне виконання замовлення за найкоротших строків. Замовивши друк плакатів у нас, Ви убезпечуєте себе від недбало надрукованої продукції та неприпустимих затримок.
Поліграфічний калькулятор корисний для тих, хто хоче дізнатися вартість друку того чи іншого видання. Хоч друк плакатів в Києві і популярний напрям, проте не кожна друкарня пропонує онлайн калькулятор для миттєвого розрахунку ціни. Це досить зручно, якщо ви плануєте пересилання поштою. Так, на друк плакатів ціну розраховують за допомогою такого калькулятора, в якому задають параметри бажаного наповнення кольором, щільність паперу, тираж і деякі інші, і відразу ж ви отримуєте вартість виготовлення плакатів повним тиражем, одним екземпляром і вагу замовлення.

Будь-яка з рекламних кампаній потребує за собою професійного супроводу. Велика кількість різного роду продукції поліграфії: плакати, постери і афіші – можуть створити і поліпшити імідж компанії і привести в неї багато покупців і партнерів. В основному це засіб масової інформації, завдяки якому багато дізнаються про Вашу організацію. Причому плакати можуть працювати як в приміщенні, так і за його межами.

Друк плакатів – найкращий варіант для зовнішньої реклами, це доведено досвідом багатьох компаній і тисячами зацікавленних потенційних клієнтів. Медіа реклама, не у всіх випадках ефективна і доходить до очей і вух потенційних покупців, інша справа яскравий, помітний постер, розміщений у Києві на правильному місці, здатний значно збільшити відсоток інформованих споживачів.

Кілька переваг нашої друкарні:

  • Компанія “Гнозіс” пропонує таку послугу як друк плакатів і постерів за цінами друкарні. Ми самі виконуємо всі роботи, а не робимо замовлення у третіх осіб.
  • Ми гарантуємо терміни. Так що можна не хвилюватися що роботи не будуть виконані вчасно.
  • Найвища якість виконання замовлень. Включаючи друк плакатів у Києві (та інших регіонів України). На прогресивному обладнанні, із застосуванням сучасних матеріалів..
  • Ми готові виконувати навіть дуже об’ємні замовлення. Наша компанія може виконати замовлення на друк постерів і плакатів, як великими, так і маленькими партіями. Незалежно від складності та обсягу робіт – результат Ви отримаєте точно в назначені терміни.

Виготовлення та друк плакатів Київ

Замовляючи роботи, слід врахувати деякі деталі. У першу чергу, варто звернути увагу на формат в якому будуть виконуватися Ваші плакати. Ми здійснюємо друк плакатів і постерів в розмірах А0, А1, А2, А4, друкарня “Гнозис” може виконати роботи у всіх перерахованих форматах, а також виконати індивідуальний і оригінальний друк плакатів.

Потрібно підкреслити, що вибір формату потрібно робити з міркувань призначення вашої рекламної кампанії.

З іншими особливостями і тонкощами ми Вам допоможемо.

Для того що б зробити замовлення або отримати консультацію телефонуйте +38 (044) 537-22-45.

Top