+38 (044) 537-22-45

Друк наклейок та стікерів

> > Стікери та наклейки

Приклади продукції

Стікери
Наклейки

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Корисна інформація

Стікери — один із різновидів наклейок — завдяки простоті застосування й невеликій вартості використовують для маркування товарів. На них друкують назву виробу, штрих-коди, різноманітні позначки, наприклад: місце виготовлення, відсутність деяких елементів у складі продукту (на кшталт «без ГМО», «не містить арахісу» тощо). Замовити стікери Ви можете, надавши нам підготований макет із бажаним зображенням, а також обравши необхідний матеріал. У разі виникнення питань щодо вибору виду клейкого паперу або плівки, ми із легкістю допоможемо Вам, надамо консультацію або запропонуємо найкращі варіанти.

Приклади продукції

Наклейки
Наклейки

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Корисна інформація

Наклейка (стікер, етикетка) — це не просто забавлянка родом із дитинства, якою можна «прикрасити» ліжко або шафу. Ця продукція — дійсно дієвий не лише рекламний інструмент, результативність якого перевірена роками, але й ефективний засіб інформування громадськості. Ми дуже уважно ставимося до підбору матеріалів для виробів, друк яких у нас замовляють. Основа, яку використовуємо для друку наклейок, — це самоклеюча плівка Oracal, якість якої перевірена часом і нашими задоволеними клієнтами. Саме тому ми цілковито впевнені в успішності результату, тож не зважайте й замовляйте друк наклейок  на нашому сайті.
Кожен умілий керівник звичайно ж бажає зробити свою компанію успішною. Але для початку її варто зробити впізнаваною. Одне без іншого не працює. Якісна реклама – запорука успіху. А відмінним способом зробити ваші товари та послуги впізнаваними виготовити наклейки або стікери.

За останні кілька років друк наклейок та виготовлення стікерів стали набагато популярніші, та поліграфії все частіше займаються наданням цих послуг. Друк наклейок в Києві – один з найбільш ефективних видів реклами, що може застосовуватися в найрізноманітніших напрямках бізнесу. Найбільш часте застосування даного виду рекламної продукції, це доведення концепції корпоративних стилів компаній всіх направленностей до їхнього логічного завершення, а також, певна річ, у рекламних цілях.

Якщо у Вас назріло питання “де замовити друк наклейок в Києві?”, То звертайтеся в друкарню “Гнозіс”. Ми працюємо виключно з якісними матеріалами та обладнанням, що позначаеться на виконаній роботі. Наша команда фахівців з радістю візьметься за роботу великого обсягу.

Друк наклейок у Києві (а також друк стікерів і етикеток), дуже вигідна і перспективна послуга. Наклейки всіх видів надають інформації, яку ви бажаєте донести до потенційних покупців, більш примітного зовнішнього вигляду. Роблять образ Ваших товарів чи бренду доступним, зрозумілим і приємним для людських очей.

Раніше, етикетки і наклейки були досить дорогою послугою, та й їх якість залишала бажати кращого. Сьогодні ж стікери і наклейки в Києві може собі дозволити буквально будь-яке підприємство. Наклейки вже стали масовою рекламною продукцією, а також одним з найпростіших і доступних способів інформувати споживачів.

Друк наклейок відбувається за методом офсетного виробнитства.

Друк наклейок в Києві поділяють на кілька основних видів:

  • Наклейки що містять технічні характеристики продукції. Під технічними характеристиками мають на увазі – режим роботи, стан устаткування і т.д. Такий вид наклейок застосовують що б інформувати співробітників компанії.
  • Рекламні наклейки для обладнання торгівлі розташовують для реклами самої компанії і продукції, яку вона виробляє. Простіше кажучи, це реклама марки, бренду, компанії тощо.
  • Ще одним, особливо ефективним рекламним інструментом є друк наклейок та стікерів для транспортних засобів. У наші дні, реклама як усередині транспорту, так і зовні дуже актуальна і продуктивна. Дозволяє розповісти про ваші товари та послуги просто колосальный кількості потенційних покупців всіх соціальних і вікових груп.
  • Друк наклейок, досить дрібних розмірів, які можна розмістити на так званій сувенірній продукції. Маленьких предметах що завжди під рукою, таких як: ручки, запальнички, брелки та інші.

Для того, що б ефективно виділити кращі сторони Вашої організації, потрібно замовити друк наклейок в Києві у професійної команди, що має багаторічний досвід роботи. Друкарня Гнозіс володіє всіма цими якостями і виконає роботу вчасно.

Якщо ви любите свою справу і бажаєте успішного розвитку, то не варто чекати поки конкурентні компанії випередять Ваші наміри, замовляйте друк наклейок в Києві по вигідним цінам.

Друкарня Гнозіс надає послуги друку наклейок та стікерів різного типу, характеристик і кольорових рішень. А також, Ви можете ознайомиться з іншими видами робіт, виконуваних нашою друкарнею у нас на сайті.

Top