+38 (044) 537-22-45

Широкоформатний друк

Приклади продукції

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Корисна інформація

Широкоформатний друк активно застосовують для виготовлення зовнішньої реклами, яка добре запам’ятовується та може бути чітко орієнтована на потенційного споживача. Тому й важко уявити будь-яке місто без великих друкованих банерів, рекламних білбордів тощо. Широкоформатний друк також застосовують для виготовлення виробів інтер’єрного друку: різноманітних рекламних носіїв, мобільних стендів, постерів тощо.
Широкоформатний друк в Києві відкриває величезні можливості для компаній з оригінальними рекламними ідеями. Різні рекламні ідеї та їх втілення на вулицях столиці, однозначно зуміють привернути увагу її жителів.
Що надасть вам наша компанія в першу чергу – це виняткова якість продукції яка поєднується з привабливою ціною, виготовляється за допомогою сучасного обладнання і є одним з найнеобхідніших атрибутів в маркетинговому просуванні.
Повнокольоровий широкоформатний друк в Києві виник відносно нещодавно, але відразу ж став стандартом виготовлення зовнішньої реклами високої якості. Дуже помітні при денному світлі ​​плакати по всьому місту, а в нічний час увагу привертають вогні лайтбоксів. Без такого оформлення досить складно уявити столицю сьогодні.

Широкоформатний друк плакатів – вид високоякісного струменевого друку, що виконується на форматі, більше звичайних поліграфічних розмірів, при збереженні високої точності передачі кольору.

Друкарня “Гнозіс” виконує широкоформатний друк двох типів: зовнішній та інтер’єрів. До зовнішнього відносять: плакати, афіші і т.п., а до інтер’єрного: плакати, фотографії і фотошпалери. Причому при друці для інтер’єрів дуже важливо враховувати високу роздільну здатність, і звичайно високу якість вихідного зображення. Зрештою повинно вийти зображення, що передає оригінал навіть в дрібних подробицях. Для зовнішнього типу реклами потрібно детально розробити дизайн і професійно оформити рекламу, для того щоб залучити потенційних покуців і розширювати коло клієнтів. Широкоформатна зовнішня реклама не так критична в плані роздільної здатності зображення, вона просто має бути достатньою для гарного зовнішнього вигляду рекламної продукції, що в кінцевому рахунку буде прикрашати вулиці нашої столиці або інших міст.

Якщо ви маєте потребу в такій послузі як широкоформатний друк – то друкарня “Гнозіс” завжди готова Вам допомогти. Висока якість рекламних матеріалів за доступними цінами в Києві, це відмінна можливість прорекламувати ваші товари та послуги. Ми дбаємо про Ваш час, і тому виконаємо замовлення широкоформатного друку точно в строк. Всі роботи виконуються нашою друкарнею, без посередників, на власному, сучасному обладнанні. З усіх питань що Вас цікавлять і для безпосереднього замовлення послуг звертайтеся до наших менеджерів за телефоном: +38 (044) 537-22-45.

Top