+38 (044) 537-22-45

POS-матеріали

Приклади продукції

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Корисна інформація

Якісно виготовлені POS матеріали надають значну перевагу рекламованій компанії над іншими щодо привернення уваги споживачів. Під час презентацій, виставок, а також у місцях продажів такі матеріли стали незамінним інструментом просування. POS матеріали орієнтують та інформують аудиторію, створюють необхідний імідж товарів та компаній-виробників.
POS – матеріали – цінники, стопери, воблери, постери, хенгери, шоу-кард, закладки та інші матеріали розроблені спеціально для того, щоб посприяти розвитку і просуванню певного бренду і забезпечення більш продуктивної реалізації ваших товарів в місцях продажу. Основна мета POS матеріалів – додаткове привернення уваги споживачів. POS матеріали не просто повинні, а зобов’язані бути оригінальними та ексклюзивними, нести адекватне чітко сформульоване смислове навантаження і максимально відповідати стилю і іміджу компанії, яка просуває свій товар. Саме на рекламних POS – матеріалах ми отримуємо можливість донести до наших клієнтів додаткову, але в той же час дуже важливу інформацію.

Наша друкарня займається виробництвом як зовнішніх так і внутрішніх POS матеріалів. Основне завдання зовнішніх POS матеріалів – залучення покупців в конкретний торговий заклад, а також оповіщення про наявність у продажу тих чи інших товарів. Внутрішні ж POS матеріали створюються безпосередньо задля спрощення процесу пошуку необхідного нам товару на торговій вітрині. Для більш ефективного просування вашого товару необхідно правильно поєднувати роботу різних видів POS матеріалів, які за своїми функціями будуть доповнювати один одного.

Хенгери – невеликі картонні або ж паперові таблички оснащені гачком або ж отвором, для зручності їх розташування на дверних ручках або пляшках. Купивши хенгери ви зробите дуже правильний хід з просування свого товару, адже на хенгері можна надрукувати і швидко, а головне не нав’язливо донести до потенційних споживачів будь-яку інформацію – наприклад оповістити про майбутні знижки або ж акції. Друк хенгерів в Києві користується величезною популярністю з кількох причин, але найбільш важливою є їх функціональність. Хенгери можна використовувати як в інформаційних, так і в рекламних цілях. У нашій типографіїїі ви можете замовити оптове виробництво хенгерів високої якості і оригінального дизайну.

Воблер – рекламний носій фігурної форми, який є одним з найбільш популярних і рентабельних рекламних продукцій. Рекламний воблер розташовується в основному безпосередньо біля товару, який він рекламує. Друк воблера ви можете замовити в нашій типографії і тоді він стане прекрасним доповненням до вашої рекламної компанії незалежно від того, які ще елементи і способи реклами ви використовували.

Шоу-кард – жорсткий постер виготовлений з щільного картону з розміщенням на ньому інформації про товар. Надруковані шоу-карди прийнято розташовувати недалеко від вітрини з рекламованим товаром, щоб з його допомогою додатково привернути увагу потенційних покупців і виділити ваш товар серед конкуруючих подібних виробів. Ми допоможемо Вам створити помітний, яскравий і оригінальний рекламний шоу-кард, який в свою чергу допоможе вам у просуванні ваших товарів на споживчому ринку.

Саме в нашій типографії ви можете замовити якісні, оригінальні і різноманітні POS – матеріали, які значно допоможуть вам з просуванням товарів на споживчому ринку.

Якщо ви шукайте де замовити POS – матеріали в Києві, то без роздумів звертайтеся в нашу друкарню. Ми володіємо штатом висококваліфікованих і відповідальних співробітників з великим досвідом роботи, який ми накопичили за багато років співпраці з великими компаніями. Ми з задоволенням виконаємо будь-яке ваше замовлення по друку POS – матеріалів і зробимо саме те, чого хочете саме Ви!

Top