+38 (044) 537-22-45

Папки для документів

Приклади продукції

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Корисна інформація

Папки в основному використовують для підшивки документації по розділах, враховуючи класифікацію, тематику, дату, ступінь значимості, відділи, це гарантує, що ви з легкістю зможете знайти потрібні документи вчасно, і нічого не загубиться.
Не секрет, що папки для документів винайшли люди що працюють в діловодстві, щоб зберігати і зручно транспортувати документи, презентації, ділові папери, рекламні та інші матеріали.
Це один з видів товарів канцелярії, що не тільки не втратив своєї функціональної необхідності з роками, а й розвивається досі. У кожному з офісів України ви можете спостерігати кілька шаф, в яких зберігаються папки швидкозшивачі з документами і корисними матеріалами. Головна перевага, яку дає виготовлення папок для вашої компанії, це сортування документів зручним і простим способом.

Використовувати папки для документів, практично так само, як і працювати на комп’ютері, там точно такий же принцип зберігання інформації, а робота з документами ідентична. Є думка, що електронне зберігання документації скоро витіснить папір з ринку, але ця думка помилкова. Тому друк папок не втрачає своєї актуальності і розвивається, включаючи нові наукові досягнення, технічні новинки і вимоги сьогоднішнього часу.

Основні критерії папок

Папки для документів, якими їх хочуть бачити споживачі за загальними опитуваннями проведеними маркетологами:

  • легкість, виготовлення папок повинно враховувати в першу чергу цей критерій, для зручності зберігання і перенесення документів,
  • гнучкість, але зі збереженням міцності конструкції,
  • пружність, як гарантію того що документи всередині не втратять свою форму,
  • вологостійкість, паперові папки для документів покриваються лаком або ламінують, все для того що б документи всередині не постраждали від пролитої кави або потрапляння під дощ,
  • Зручна конструкція для утримування паперів. в тому числі і в файлах.

Друкарня Гнозис, враховує всі ці якості, які так важливі для людей, що безпосередньо працюють з папками і документами. Якщо говорити про матеріали, які використовуються при виготовленні, то перевага відводиться крейдованому та дизайнерської паперу або картону. Ми робимо цільнокрійні папки (з одного аркушу паперу), причому виробництво побудовано таким чином, що при виготовленні не використовується клей, формування відбувається безпосередньо згинанням. А для оформлення зовнішнього вигляду папок, і підвищення їх якостей, ми використовуємо ламінацію або лакове покриття, а логотип компанії дуже красиво і солідно виглядає в тисненні фольгою.
Багато компаній віддають перевагу саме такому оформленню та друкуванню папок з корпоративним логотипом, і розміщенням основних даних про компанію: назва фірми, адреси офісів, пошта, телефон, короткий опис продукції. Адже такі папки для документів в повсякденному житті будуть постійно на виду і всі ваші клієнти, партнери та співробітники та й випадкові люди будуть часто бачити всю цю інформацію, що робить звичайні папки для документів своєрідною рекламою.
Папки для документів відносяться до ділової поліграфії і вони можуть служити потужним маркетинговим інструментом. Гості та клієнти вашої організації точно помітять таку стильну деталь як фірмові ділові папки з логотипом компанії. Це підкреслить імідж і послужить таким собі свідченням надійності та статностью компанії.
Виготовлення папок друкарнею Гнозис відбувається досить швидко з упором на якість. Ми будемо раді всім тим, хто зацікавився даним видом канцелярської продукції. Якщо ви хочете замовити папки оптом, то наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть вибрати ті папки, що підійдуть саме вашій компанії.

Top