+38 (044) 537-22-45

Друк книг і щоденників в Києві

> > Друк книг та щоденників

Приклади продукції

Книги
Книги
Книги
Книги

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Оскільки на ціну виробу впливає багато факторів, нижче наводимо ціни на прикладах останніх замовлень
Тираж Формат блоку Кількість сторінок Папір (фарбовість) Обкладинка (фарбовість) Скріплення обкладинки Ціна
2000 шт. 175х240 мм 272 стор. офсетний, 80 г/м2 (1+1) 2 клапани, матова крейдована, 300 г/м2 (4+0), матове пресування (1+0) Термобіндер 49 950 грн.

 

Корисна інформація

Якісне поліграфічне виконання — один із найголовніших критеріїв конкурентоспроможності книжки, який може істотно вплинути на успішність її просування. Ви можете замовити друк книжки у нас і бути впевненими, що ми обираємо матеріали лише надійних виробників, аби потім мати змогу гарантувати 100% якість виготовленого продукту. Готуючи книжку до друку, Ви обов’язково стикнетеся із вибором типу обкладинки та матеріалів, з яких вона має бути виготовлена. Аби не витрачати час на пошуки вигідного рішення, Ви можете замовити друк книжок у нас і бути упевненим не лише у якості матеріалів, а й у професійності технічного обслуговування й устаткування. Найдешевша та найпростіша у виконанні — м’яка обкладинка. Найчастіше її виготовляють зі звичайного дещо щільнішого паперу, аніж основний блок, із незначною додатковою обробкою. М’яка обкладинка відрізняється від палітурки не лише вигідністю, а й меншою вагою, що істотно відзначиться й на загальній вазі видання. Замовити виготовлення книжки з м’якою обкладинкою Ви можете у на нашому сайті. Для книжок дещо дорожча за м’яку, але й більш цупкіша та довговічна, обкладинка — палітурка. Для її виготовлення використовують міцні матеріали: картон, коленкор, і навіть (для ексклюзивних книжок) дерево та дорогоцінні метали. Ми пропонуємо виготовлення якісних глянцевих або матових картонних палітурок із можливістю застосування оздоблювальних елементів (звичайне тиснення, тиснення фольгою тощо). Тому, якщо Ви налаштовані на досягнення найкращого результату, не вагайтеся замовити друк книжки з палітуркою на нашому сайті. Також слід визначитись із способом скріплення книжкового блоку. Ми пропонуємо такі: ниткою для твердої та м’якої обкладинки або скріплення термоклеєм лише для м’якої. Можливий комбінований варіант: нитка та проклейка на термобіндері.

Приклади продукції

Щоденники
Щоденники
Щоденники
Блокнот

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Корисна інформація

Для планування часу та збереження найважливішої інформації успішні та цілеспрямовані люди донині користуються паперовими щоденниками. Хоча електронні пристрої намагаються витіснити традиційні друковані вироби для планування роботи та дозвілля, останні досі мають великий попит. Якісно надрукований та оформлений щоденник може стати своєрідною рекламою підприємства, фірми, а також зокрема продукту та послуги, які реалізує його власник. Замовивши такий виріб із твердою обкладинкою, Ви також маєте змогу оздобити його звичайним тисненням (для більш офіційних написів та зображень: логотипу, позначення року, посвяти) або тисненням фольгою (для надання напису статусності, неформальності). Ми виробляємо щоденники найвищого ґатунку. Палітурки виготовляємо із матеріалів надійного голландського виробника та ретельно стежимо за всіма процесами виготовлення. Ви можете обрати матеріали для виробу на власний розсуд або звернутися до нас за консультацією. За поліграфічну якість надрукованого виробу можемо з упевненістю ручитися й цілком впевнені в успішності й естетичності результату.

Книга – вид друкованої продукції, що представляє з себе набір паперових сторінок, на яких розташовується текстова або ілюстративна інформація, сторінки скріплюються м’яким або твердім переплетенням.

Сучасний стандарт книги, це якісні матеріали виконання, яскраве оформлення, професійна редакція, різноманітна обробка та красива обкладинка.

Друкарня “Гнозіс” пропонує своїм клієнтам послугу професійного друку книг, як в м’якому, так і в твердому переплетенні. Друк книг в нашій типографії – це високоякісне виконання роботи, а саме: якісні матеріали, сучасне обладнання та команда наших фахівців, все це компоненти успіху виконаної роботи.

М’яке переплетення ідеально підійде для книг з малою кількістю сторінок (маленькі романи, посібники та ін.). При виборі м’якого переплетення, ви істотно заощадите, адже він набагато простіше у виконанні і вимагає витрати меншої кількості матеріалу. Книги з м’яким переплетенням виготовляються з паперу, трохи щільнішого за звичайний, який дещо допрацьовується. Скріплення сторінок відбувається термоклеєм або ниткою для переплетення.

Тверде переплетення коштує трохи дорожче, але значно збільшить термін життя самої книги, захищати написане будуть більш міцні матеріали. Будова обкладинки книг у твердій палітурці дозволяє краще захистити виріб від потертостей, подряпин та інших фізичних ушкоджень. Крім всього цього, книга в твердому переплетенні виглядає набагато солідніше і більш презентабельно. Великий вибір варіантів матеріалів та дизайнерського рішення для обкладинки.

У людей що цінують свій час, ранок починається з планування дня і складання списку справ. Саме таким є основне призначення щоденників.

Звичайно, на сьогоднішній день створено безліч електронних пристроїв що володіють функціями щоденника і повним дублюванням їх здібностей. І тому прогнозувалася повна ліквідація даного виду друкованої продукції, але традиційні щоденники утримують лідируючу позицію популярності.

Вся справа в тому що щоденники виконують не тільки інформативну функцію, всіляко допомагаючи своїм господарям у повсякденному діловому житті, але й іміджеву.

Паперові щоденники не вимагають зарядки, додаткового програмного забезпечення чи інтернет з’єднання, а тому завжди будуть під рукою і не підведуть у найнесподіваніший момент.

Професійно виготовлений щоденник може допомогти не тільки в плануванні, а й у просуванні Вашої рекламної кампанії. Дійсно, виділивши трохи рекламного бюджету один раз на рік, Ви отримуєте рекламу що працює на протязі всього року.

Вартість друку прямо залежить від вибору обкладинки книг і щоденників, замовляючи щоденники з твердою обкладинкою, Ви отримуєте так само можливість прикрасити його звичайним тисненням або тисненням фольгою. Ми виробляємо щоденники найвищої якості і ретельно стежимо за всіма процесами виконання робіт. Ви можете вибирати матеріали для виробу самі або звернутися за консультацією до наших менеджерів. Друкарня “Гнозіс” є одним з лідерів на вітчизняному терені друку книг, маючи в своєму арсеналі прогресивні технології друку, що робить нашу роботу – ефективною, а ціну доступною. Той же набір потужностей наших технологій дозволяє зберегти високу якість друку книг, при опімальной вартості послуг друкарні.

Ми завжди раді новим клієнтам і можемо запропонувати Вам найвигідніші умови по співпраці незалежно від вашого статусу: видавництва або приватні особи. Ми зобов’язуємося зберігати високі показники якості продукції, що виготовляється друкарнею в призначені терміни.

Top