+38 (044) 537-22-45

Друк каталогів Київ

> > Друк каталогів

Приклади продукції

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

Параметри замовлення

Обложка


Оформлення замовлення

Ми піклуємося про конфіденційність ваших даних.


Корисна інформація

Каталог для будь-якої фірми або організації — один із найефективніших інструментів маркетингу та промоції. Вдало побудований, оформлений та якісно надрукований він дає змогу не лише збувати товари та залучати нових клієнтів, а й створювати позитивний імідж підприємства або організації. Ми пропонуємо Вам низку послуг із виготовлення якісних каталогів будь-якого формату та тиражу за доступними цінами. Обрати найвдаліший варіант оформлення, матеріали та тип друку Вам допоможуть наші працівники-спеціалісти.

Друк каталогів незмінно користується популярністю, це і привабливі каталоги великих супермаркетів, магазинів техніки або одягу, які отримують поштою. І непередавані барвисті каталоги, приурочені до певної події або презентації компаній. На друк каталогів ціна варіюється за багатьма характеристиками, дізнатися ж вартість виготовлення каталогів допоможе поліграфічний калькулятор. Друкарня «Gnozis» одна з небагатьох, яка пропонує онлайн калькулятор для розрахунку вартості друку.

Друк каталогів є одним з найбільш відповідальних видів реклами, тому що повністю розкриває позитивні якості Вашої компанії. Каталог може як посилити загальне уявлення про Вашу організацію, так і навпаки, зробити його менше ніж насправді. І тому наповнення і дизайнерське рішення, в якому виготовленний каталог, має бути виконаним на найвищому рівні.

Каталог – це довідкові або рекламні видання, що містять список товарів і послуг Вашої компанії. Каталоги – це можливість розповісти всім потенційним клієнтам про Ваші розцінки, новинки та акції, а також продемонструвати свою продукцію. Безліч компаній задаються питанням, як просунути свою продукцію на сьогоднішньому ринку товарів і послуг, причому що б це було ефективно і недорого? Відповідь проста, друк каталогів вашої продукції відмінно підійде для цієї мети.

Листівки та Буклети, через свій розмір, вміщують в себе набагато менше інформації відносно каталогів, саме з цієї причини використання каталогів в якості рекламної продукції набагато ефективніше.

При хорошому візуальному розташуванні матеріалу, якісному оформленні та друку, каталог гарантовано дасть шанс не тільки набагато краще реалізовувати товари і залучати нові клієнтські групи, але і створювати позитивну репутацію підприємств і компаній. Ми можемо запропонувати Вам свої послуги якісного друку каталогів усіх форматів і тиражу за доступними цінами. А у виборі найбільш вдалих варіантів оформлення, матеріалів і типів друку Вам допоможуть наші фахівці.

Друк каталогів має вагоме значення для реклами, як у Києві, так і інших містах. Але досить мала кількість друкарень можуть вважатися насправді професіональними, і виконувати роботи високої складності без вад. Якщо у Вас є бажання якісно організувати кампанію з реклами Вашої організації, то друкарня Гнозіс готова взяти на себе відповідальність за один з основних компонентів рекламної кампанії – друк каталогів. За-винятком рекламної функції, виготовлення каталогів продукції і послуг дасть Вам можливість описати повний спектр діяльності компанії, і похвалитися Вашими нагородами та досягненнями. Верстання каталогу всієї продукції та послуг компанії в повній мірі і реально підвищує презентабельність Вашого підприємства та підвищить його статус в очах потенційних покупців і партнерів.

Причини, чому варто замовити каталоги в нашій друкарні:

  • Ми робимо швидко.
  • Каталоги, що виготовлені нашою друкарнею, максимально якісно виконані.
  • Передача кольору при друку в наших каталогах максимально відповідає дизайнерській задумці.
  • Можемо виконувати термінові замовлення наших клієнтів.

Вартість замовлення каталогів.

Виготовлення каталогів виконується за допомогою прогресивного високотехнологічного поліграфічного обладнання, саме тому результат друку каталогів перевищує всі очікування замовників. Але, при всьому вище сказаному, ми намагаємося зберегти найкраще відношення ціни до якості на ринку столиці. Для того що б отримати консультацію щодо вартості друку каталогів пишіть в “Гнозіс” на електронну адресу або зателефонуйте за номером нашої компанії.

Замовте друк каталогів у Києві на кращих умовах в столиці. Щоб зробити замовлення достатньо зв’язатися з менеджерами за номером телефону: +38 (044) 537-22-45

Top