+38 (044) 537-22-45

Картонне пакування в Києві

Приклади продукції

Буклети

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Корисна інформація

Картонне пакування чи не найкращий та найбільш популярний у світі засіб транспортування та зберігання товарів. Воно не має обмеженого терміну використання, не забруднює навколишнє середовище, а також має естетичний вигляд та необхідну міцність. Ми виготовляємо картонне пакування, яке дасть вам змогу створити унікальні фірмові вироби, зокрема для зовнішньої реклами. Цей метод просування товарів та послуг має свої переваги: він значно дешевший за будь який інший роздатковий матеріал та більш практичний.

Картонна упаковка – дуже популярний засіб для зберігання і перевезення різних товарів, вироблений з міцного, не дорогого і в той же час екологічно чистого матеріалу – картону. Основними плюсами картону є його зручна переробка без забруднення навколишнього середовища, а також чистота і зручність. Адже навіть якщо картон контактує з харчовими продуктами він не тільки захищає їх від впливу зайвих зовнішніх факторів таких як забруднення або деформація, але й сам не забруднює продукцію, яка міститься всередині упаковки.

Картонна упаковка в Києві є однією з найбільш популярних упаковок, тому що вона є функціональною, універсальною і піддається екологічній переробці, а також має доступну ціну. В результаті виготовлення картонної упаковки, вона має кілька функцій – захисну, рекламну. Захисна функція картонної упаковки полягає в захисті продукції на всьому її шляху, починаючи від місця виробництва і до споживача. Виробництво картонної упаковки вигідне тим, що при контакті з товарами харчовими чи технічними картон не завдає їм шкоди і не забруднює товар.  

Виготовлення картонних коробок можна супроводити нанесенням фірмової символіки та всієї необхідної інформації, що в свою чергу буде нести рекламну функцію. Дуже важливо, що написане на поверхні картонної упаковки, має нести цікаву й оригінальну інформацію, а також запам’ятовуватися споживачеві – бути вдалим дизайнерським рішенням компанії виробника товару. Особливо, якщо замовлення – картонне пакування оптом. В ідеалі повинна з’явиться така картонна упаковка, яку не захочеться розірвати і викинути у сміттєвий кошик. Ми займаємося виготовленням як сувенірної так і подарункової картонної упаковки.

 

Саме у нас ви можете замовити картонну упаковку як в роздріб так і картонну упаковку оптом від 3х штук. Вироблена нами картонна упаковка обов’язково вразить і приверне увагу ваших клієнтів і буде відмінно допомагати вам у просуванні вашого товару на споживчому ринку. Так само ви можете замовити в нашій типографії цікаву, оригінальну і якісно виконану картонну упаковку для представлення товарів на виставці або презентації. Наша типографія також може виготовити для вас не просто картонну коробку, а картонну упаковку з яскравою і дієвою рекламою на всіх шести гранях картонного куба упаковки. Завдяки нашій типографії ваша картонна упаковка не тільки приверне увагу покупця, але і сформує позитивну думку про вашу компанію, а відповідно сприятиме більш швидкому просуванню вашого товару на споживчому ринку.

 

Серед переваг нашої типографії можна відзначити виготовлення картонної упаковки будь-якої складності якісно і в найкоротші терміни. У нас ви зможете замовити виробництво картонної упаковки оптом від 3х штук. Якість і доступна ціна картонної упаковки робить її найбільш зручною і практичною для упаковки ваших товарів. У нас працюють професіонали, з багаторічним досвідом роботи, які допоможуть вам у розробці і виробництві яскравої та якісної картонної упаковки для вашого товару.

 

Якщо ви шукайте де зробити своє замовлення по виробництву картонної упаковки в Києві, то без сумнівів звертайтеся в нашу типографію. На даний момент ми одна з провідних типографій з виробництва картонних упаковок в Києві і Україні. Ми володіємо штатом висококваліфікованих і відповідальних співробітників з великим досвідом роботи, який ми накопичили за багато років співпраці з великими компаніями. Ми швидко і якісно виконаємо будь-яке ваше замовлення!

Top