+38 (044) 537-22-45

Друк календарів

Приклади продукції

Настінний календар

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Корисна інформація

Настінний календар найкраще підійде для ненав’язливої реклами-нагадування, адже існує можливість поруч або над календарною сіткою розмістити інформацію про Вас та Вашу фірму або організацію, яка привертатиме увагу кожного, хто побачить його навіть мимохідь. Замовляючи настінний календар у нас, Ви отримуєте можливість обрати не тільки якісні матеріали для його виготовлення, а й один із запропонованих варіантів скріплення такими засобами: металевою пружиною з дужкою або металевими скобами з отвором для кріплення.

Приклади продукції

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Корисна інформація

Одним із найпопулярніших видів друкованої рекламної продукції досі вважається кишеньковий календар. Розмістивши корпоративну та контактну інформацію на звороті календарної сітки, Ви отримуєте змогу створити ненав’язливу рекламу та необхідний імідж компанії, а також у такий спосіб забезпечити запам’ятовування назви компанії або організації, спектр товарів та послуг тощо. Яскраві та колоритні кишенькові календарики в індивідуальній упаковці — вдалий подарунок співробітникам компанії, партнерам або клієнтам.

Приклади продукції

Настільні календарі
Настільні календарі

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Корисна інформація

Настільний календар — надзвичайно зручне офісне приладдя, яке дає змогу миттєво зорієнтуватися у датах, не витрачаючи час на відкриття програми або пошуку календаря у підручних матеріалах. На такому виробі можна розміщувати не лише календарну сітку, а й необхідні корпоративні дані, логотипи. Такий виріб із корпоративною символікою у багатьох успішних закордонних фірмах використовують як подарунок новим співробітникам, який має продемонструвати про статусність отриманої роботи та увагу керівників до підлеглих. Також Ви можете замовити настільний календар як подарунок для близьких на свято, розмістивши на ньому добірку фотографій та декілька теплих слів.
Друк календарів індивідуально для вашої компанії – це процедура, яка складається з ряду процесів: від розробки календарів і їх макетів, до виробництва що включає власне друк календарів, роботи з доставки та пакування. В типографії “Гнозіс” друк календарів є одним з важливих сегментів виробництва, завдяки цьому – ми можемо допомогти вам в цілому ряді питань, які пов’язані з усіма процесами як у підготовці, так і виведенні на друк календарів. Мета – здобуття оптимальної вартості календарів без втрати їх якості, а також швидкість роботи і виконання всіх завдань в строк.

Настінні календарі – гарний подарунок Вашим клієнтам і партнерам по бізнесу. Такий вид календарів зможе розташуватися на стіні офісу або квартири, і буде працювати як реклама-нагадування. Настінні календарі будуть гармонійно виглядати як у приватних квартирах, так і в офісах будь-яких організацій. Такий вид поліграфії, крім свого прямого призначення, сприяє розвитку іміджу компанії, а якщо на ньому розміщена символіка вашої організації, то працює ще і як реклама. Календарі у формі плаката вже дещо застаріли, їх замінили на настінні перекидні і відривні аналоги. Замовити настінні календарі в нашій друкарні можна з унікальним дизайном.

Кишенькові календарі – як носій реклами вашої компанії, досить оригінальний і ефективний. Кишенькові календарі річ знайома абсолютно кожному, і на відміну від інших видів календарів він запросто поміститься в гаманець, сумку або кишеню одягу. Кишенькові календарі дуже зручні у використанні, а тому завжди під рукою. Вони не тільки показують потрібну дату, а й служать якісною рекламою. Але для дійсно ефективного використання цього виду поліграфії, календар повинен бути виготовлений професійно. Якщо при створенні кишенькових календарів використовувалися яскраві кольори, якісні зображення і папір, то будьте впевнені що вони знайдуть своїх споживачів.

Настільні календарі – оригінальні і дуже популярні серед всіх різновидів календарів. Вони компактні, завжди на виду, особливо зручні у використанні. Перевагою настільних календарів є велика кількість сторінок, це означає, що вміститься багато потрібної рекламної інформації. Вони ідеально підходять для офісу і дуже зручні у використанні. Але виготовити настільні календарі, які будуть милувати погляди офісних працівників на протязі всього року, не просте завдання. У нашій друкарні Вам завжди допоможуть з вибором дизайну, матеріалів і варіантів скріплення.

А також, подарувавши календарі з логотипом своєї компанії вашим клієнтам і компаніям-партнерам, ви автоматично забезпечуєте собі ненав’язливу рекламу протягом усього року. Друкарня “Гнозіс” володіє значним досвідом друку календарів для великих компаній. При здійсненні замовлення наших послуг, ви отримаєте кваліфіковану консультацію по типам, розмірами і графічному оформленню календарів, що вас зацікавили. Друк календарів завжди виправданний не тільки в Києві, а і у всіх містах, так як календар ніколи не буває зайвим, а разом з ним і логотип вашої компанії буде завжди на виду. Вироби, що пропонує типографія “Гнозіс”, зроблені професійно і тому їх з радістю розташовують в офісних приміщеннях, а не викидають, що часто трапляється з продукцією низької якості. Телефонуйте нам або пишіть на електронну пошту, для того щоб уточнити ціну на друк календарів. І компанія наших менеджерів уважно вислухає і почує кожного із замовників, тому ви точно отримаєте той результат, на який розраховували і виключно в термін, обумовлений раніше.

Top