+38 (044) 537-22-45

Друк листівок та буклетів

> > Буклети та листівки

Приклади продукції

Буклети
Буклети
Буклети

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

Параметри замовленняОформлення замовлення

Ми піклуємося про конфіденційність ваших даних.


Корисна інформація

Для поширення необхідної розширеної інформації найчастіше використовують рекламні або інформативні буклети. Обравши зручний формат або вибагливу форму та замовивши друк буклетів у нашому підприємстві, Ви маєте змогу отримати у результаті якісний поліграфічний продукт. Ми пропонуємо виготовлення двозгинних та євробуклетів за доступними цінами. Не варто вагатися й витрачати час на вибір найкращого та найвигіднішого рішення. Ми допоможемо із вирішенням будь-якого питання, яке може виникнути щодо підбору формату або матеріалів для друку.

Приклади продукції

Буклети
Буклети

Залиште заявку, і наші менеджери проконсультують Вас щодо нашої продукції.

Або зв'яжіться з нами по телефону: +38 (044) 537-22-45

Параметри замовленняОформлення замовлення

Ми піклуємося про конфіденційність ваших даних.


Корисна інформація

Ми друкуємо незвичайні, красиві вітальні та ефективні й естетичні рекламні листівки необхідних Вам форматів та кольорової гами. Також виготовляємо оригінальні запрошення, які підкреслять особливість будь-якого заходу або нагоди, з приводу якої організовано свято. Замовивши поліграфічну послугу в ТОВ «ГНОЗІС», Ви отримаєте якісно виконаний продукт швидко та вигідно. Ми виконуємо замовлення винятково у окреслені терміни й цілковито впевнені у якості надрукованої продукції.
Однією з послуг, що надаються друкарнею “Гнозіс”, є друк брошур та буклетів в Києві.

Вартість друку буклетів і листівок швидко і точно допоможе дізнатися поліграфічний калькулятор. Друкарня «Гнозис» розробила онлайн калькулятор, заповнивши форму якого, ви тут же дізнаєтеся ціну на друк буклетів або листівок. Це популярний вид продукції, який дозволяє коротко проінформувати людей про компанії, акції і знижки, які-небудь події. Листівки, вартість яких теж можна розрахувати онлайн, виготовлять оперативно і якісно. Для сфери послуг це хороший спосіб ознайомити потенційних клієнтів з переліком послуг. Для сфери торгівлі – надати наочну інформацію про деяку продукцію.

Найбільш ефективним і швидким способом оповіщення великої маси людей про організацію якогось заходу, викликати інтерес у потенційних покупців акцією або знижкою, за короткий відрізок часу поширити інформацію про те, що скоро відкриття найбільшого гіпермаркету або маленького магазинчика, виставки, заходу, презентації, можна з допомогою такої послуги друкарні “Гнозіс”, як друк брошур, буклетів і листівок. Без сумніву, замовляючи таку послугу як друк брошур, буклетів або листівок в нашій друкарні, робота буде виконана на найвищому рівні, в короткі терміни і за дуже вигідною ціною,  Ви залишитеся задоволені кінцевим результатом.

Друк буклетів

Щоб поширити необхідну інформацію, багато організацій столиці, найчастіше, використовують друк буклетів у Києві (рекламних або інформативних). Використовуючи зручні формати і замовляючи друк буклетів у нас, Ви отримуєте в кінцевому рахунку якісну поліграфічну продукцію. Не витрачайте час на вибір кращого і найбільш вигідного варіанту. Наша команда точно допоможе з врахуванням всіх питань, які можуть виникати при виборі формату або матеріалів друку.

Друк листівок

Ми займаємося друком незвичайних, красивих вітальних листівок, ефективних і естетичних рекламних листівок, які Вам необхідні, будь-яких варіантів форми і кольорів. А ще, виготовляємо незвичайні запрошення, які виділять будь-який захід або свято. Зробивши замовлення поліграфічної послуги в ТОВ “Гнозіс”, Ви отримуєте якісну продукцію швидко і за вигідною ціною. Ми виконуємо замовлення точно в обумовлений час і абсолютно впевнені в якісному виконанні замовлень нашою друкарнею.

Друк брошур

Вартість друку брошур дещо вище, ніж схожих рекламних продуктів у вигляді листівок або буклетів. Пов’язано це з тим, що виготовлення їх складніше і матеріалу витрачається більше. Але брошури користуються інтересом потенційного клієнта набагато більше, а позбавляються від них набагато рідше. Всупереч своєму невеликому розміру брошури несуть досить великий обсяг інформації. Її, найчастіше, читають ті люди, які потенційно готові здійснити покупку.

Друк буклетів, так само як друк брошур і листівок може сильно відрізнятися один від одного, в залежності від Вашої мети. Інформація, якою наповнюється брошура (буклет, листівка) може сильно різнитися. Так буває, що взявши за мету нагнати інтриги, клієнт друкарні усвідомлено розміщує мінімальну кількість інформації. У такому випадку односторонній друк брошур або листівок більше підходить. У разі ж масштабного заходу більше підійде друк буклетів, при якій розміщується велика кількість інформації. У всіх випадках, і при будь-яких цілях, які Ви переслідуєте, друк брошур, листівок і буклетів, реально ефективний і недорогий інструмент для їх досягнення. Навіть при зовсім мізерному бюджеті рекламної кампанії, все-одно є можливість виконати друк брошур, листівок та буклетів не дорого і без втрати якості. Вартість прямо залежна від матеріалу, формату і часу виконання замовлення.

Замовити абсолютно всі послуги нашої друкарні – зовсім не складно. За будь-якого роду питаннями і консультацією достатньо звернутися до наших менеджерів в Києві за телефоном: +38 (044) 537-22-45.

Ми із задоволенням зробимо те, що побажаєте саме Ви!

Top