+38 (044) 537-22-45

Стікери та наклейки

Стікери
Наклейки

Стікери — один із різновидів наклейок — завдяки простоті застосування й невеликій вартості використовують для маркування товарів. На них друкують назву виробу, штрих-коди, різноманітні позначки, наприклад: місце виготовлення, відсутність деяких елементів у складі продукту (на кшталт «без ГМО», «не містить арахісу» тощо).

Замовити стікери Ви можете, надавши нам підготований макет із бажаним зображенням, а також обравши необхідний матеріал. У разі виникнення питань щодо вибору виду клейкого паперу або плівки, ми із легкістю допоможемо Вам, надамо консультацію або запропонуємо найкращі варіанти.

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Наклейки
Наклейки

Наклейка (стікер, етикетка) — це не просто забавлянка родом із дитинства, якою можна «прикрасити» ліжко або шафу. Ця продукція — дійсно дієвий не лише рекламний інструмент, результативність якого перевірена роками, але й ефективний засіб інформування громадськості.

Ми дуже уважно ставимося до підбору матеріалів для виробів, друк яких у нас замовляють. Основа, яку використовуємо для друку наклейок, — це самоклеюча плівка Oracal, якість якої перевірена часом і нашими задоволеними клієнтами. Саме тому ми цілковито впевнені в успішності результату, тож не зважайте й замовляйте друк наклейок  на нашому сайті.

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Top