+38 (044) 537-22-45

Друк книг та щоденників

Книги
Книги
Книги
Книги

Якісне поліграфічне виконання — один із найголовніших критеріїв конкурентоспроможності книжки, який може істотно вплинути на успішність її просування. Ви можете замовити друк книжки у нас і бути впевненими, що ми обираємо матеріали лише надійних виробників, аби потім мати змогу гарантувати 100% якість виготовленого продукту.

Готуючи книжку до друку, Ви обов’язково стикнетеся із вибором типу обкладинки та матеріалів, з яких вона має бути виготовлена. Аби не витрачати час на пошуки вигідного рішення, Ви можете замовити друк книжок у нас і бути упевненим не лише у якості матеріалів, а й у професійності технічного обслуговування й устаткування.

Найдешевша та найпростіша у виконанні — м’яка обкладинка. Найчастіше її виготовляють зі звичайного дещо щільнішого паперу, аніж основний блок, із незначною додатковою обробкою. М’яка обкладинка відрізняється від палітурки не лише вигідністю, а й меншою вагою, що істотно відзначиться й на загальній вазі видання. Замовити виготовлення книжки з м’якою обкладинкою Ви можете у на нашому сайті.

Для книжок дещо дорожча за м’яку, але й більш цупкіша та довговічна, обкладинка — палітурка. Для її виготовлення використовують міцні матеріали: картон, коленкор, і навіть (для ексклюзивних книжок) дерево та дорогоцінні метали. Ми пропонуємо виготовлення якісних глянцевих або матових картонних палітурок із можливістю застосування оздоблювальних елементів (звичайне тиснення, тиснення фольгою тощо). Тому, якщо Ви налаштовані на досягнення найкращого результату, не вагайтеся замовити друк книжки з палітуркою на нашому сайті.

Також слід визначитись із способом скріплення книжкового блоку. Ми пропонуємо такі: ниткою для твердої та м’якої обкладинки або скріплення термоклеєм лише для м’якої. Можливий комбінований варіант: нитка та проклейка на термобіндері.

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Оскільки на ціну виробу впливає багато факторів, нижче наводимо ціни на прикладах останніх замовлень
Тираж Формат блоку Кількість сторінок Папір (фарбовість) Обкладинка (фарбовість) Скріплення обкладинки Ціна
2000 шт. 175х240 мм 272 стор. офсетний, 80 г/м2 (1+1) 2 клапани, матова крейдована, 300 г/м2 (4+0), матове пресування (1+0) Термобіндер 49 950 грн.

 

Щоденники
Щоденники
Щоденники
Блокнот

Для планування часу та збереження найважливішої інформації успішні та цілеспрямовані люди донині користуються паперовими щоденниками. Хоча електронні пристрої намагаються витіснити традиційні друковані вироби для планування роботи та дозвілля, останні досі мають великий попит.

Якісно надрукований та оформлений щоденник може стати своєрідною рекламою підприємства, фірми, а також зокрема продукту та послуги, які реалізує його власник. Замовивши такий виріб із твердою обкладинкою, Ви також маєте змогу оздобити його звичайним тисненням (для більш офіційних написів та зображень: логотипу, позначення року, посвяти) або тисненням фольгою (для надання напису статусності, неформальності).

Ми виробляємо щоденники найвищого ґатунку. Палітурки виготовляємо із матеріалів надійного голландського виробника та ретельно стежимо за всіма процесами виготовлення. Ви можете обрати матеріали для виробу на власний розсуд або звернутися до нас за консультацією.

За поліграфічну якість надрукованого виробу можемо з упевненістю ручитися й цілком впевнені в успішності й естетичності результату.

* Уточнюйте актуальні ціни у наших менеджерів, в зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України

Top