+38 (044) 537-22-45

Друк календарів

Бажаєте створити ефективне нагадування про свою фірму, підприємство, організацію, чи просто подарувати рідній людині щось на згадку, — замовте оригінальний та вишуканий календар.

Настінний календар

Настінний календар найкраще підійде для ненав’язливої реклами-нагадування, адже існує можливість поруч або над календарною сіткою розмістити інформацію про Вас та Вашу фірму або організацію, яка привертатиме увагу кожного, хто побачить його навіть мимохідь.

Замовляючи настінний календар у нас, Ви отримуєте можливість обрати не тільки якісні матеріали для його виготовлення, а й один із запропонованих варіантів скріплення такими засобами: металевою пружиною з дужкою або металевими скобами з отвором для кріплення.

Одним із найпопулярніших видів друкованої рекламної продукції досі вважається кишеньковий календар. Розмістивши корпоративну та контактну інформацію на звороті календарної сітки, Ви отримуєте змогу створити ненав’язливу рекламу та необхідний імідж компанії, а також у такий спосіб забезпечити запам’ятовування назви компанії або організації, спектр товарів та послуг тощо. Яскраві та колоритні кишенькові календарики в індивідуальній упаковці — вдалий подарунок співробітникам компанії, партнерам або клієнтам.

Настільні календарі
Настільні календарі

Настільний календар — надзвичайно зручне офісне приладдя, яке дає змогу миттєво зорієнтуватися у датах, не витрачаючи час на відкриття програми або пошуку календаря у підручних матеріалах.

На такому виробі можна розміщувати не лише календарну сітку, а й необхідні корпоративні дані, логотипи. Такий виріб із корпоративною символікою у багатьох успішних закордонних фірмах використовують як подарунок новим співробітникам, який має продемонструвати про статусність отриманої роботи та увагу керівників до підлеглих.

Також Ви можете замовити настільний календар як подарунок для близьких на свято, розмістивши на ньому добірку фотографій та декілька теплих слів.

Top